Služby

Ing. Gabriela Joachimczyková

Majitelkou posilovny je Ing. Gabriela Joachimczyková. Od dětství se aktivně věnuje pohybu a zároveň je její největší vášní. Zprvu dělala atletiku a nakonec skončila u posilování a běhu. Chvíli se věnovala i CrossFitu. V roce 2015 si chtěla vyzkoušet přípravu na závody a účastnila se dvou soutěží v kategorii body-fitness. Umístila se na prvním a druhém místě. V době studií na VŠ absolvovala zkoušky trenéra 2. třídy, v roce 2001 se stala instruktorkou ve fitcentru a od roku 2010 je také výživovou poradkyní. Mezi její další záliby patří také cestování, četba knih a trávení času s rodinou. Má 3 děti – Annu, Emmu, Nellu a pejsky Elzinku a Aurinku.

Emma Joachimczyková

Tréninkové a stravovací plány poskytuje také Emma, jedna ze tří dcer majitelky. Díky mamince se odmala aktivně hýbe. Věnovala se například baletu, gymnastice či atletice. Od svých 11 let si ovšem zamilovala především prostředí posilovny. V současnosti se cvičení věnuje 9 let a rozhodla se v tomto odvětví posunout na další level. Absolvovala kurz fitness trenéra, který ji umožňuje sestavovat jak cvičební plány tak i jídelníčky na míru. Jídelníček obsahuje zpracování Vašeho současného jídelníčku a samozřejmě nového. Cena je individuání podle počtu dnů. Je také možné domluvit se na vypracování např. 3 dnů (včetně gramáží a všech výpočtů) a k tomu sestavit typy jídel (snídaně, oběd, večeře, svačina). Záleží ovšem jen na Vás a je možné domluvit se na jakékoliv variantě. Pro představu vypracování 7 denního jídelníčku + současného jídelníčku stojí 2000 Kč. Dále je také možné se s ní domluvit na individuální lekci v posilovně.

InBody je přístroj sloužící k diagnostice a analýze složení lidského těla. Měří tělo po segmentech nejpřesnější technologií DSM-BIA pomocí dotykových elektrod. Složení těla může hrát zásadní vliv na jídelníček a tréninkový plán.

Základní měření určí nejen celkovou hmotnost, tělesný tuk, svalovou hmotu, bez-tukovou hmotu, ale i tyhle hodnoty pro části těla. Dále měří BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměru pasu k bokům (WHR), doporučenou minimální kalorickou spotřebu, hodnocení tukové a svalové tkáně.

Pro dosažení co nejpřesnějších výsledků se doporučuje před měřením nepít a nejíst alespoň 2 hodiny, nepít alkohol a kofeinové nápoje 12 hodin, necvičit, nechodit do sauny a nedoporučuje se provádět měření během menstruačního cyklu z důvodu zadržování vody v těle.

V GAPA Fit-Clubu se můžete změřit na přístroji InBody230 za 300,- Kč. Pro držitele permanentky je to pak 200,- Kč.


Základní cvičební plán pro začátečníky vyjde na 350,- Kč. Cvičební plán pro mírně pokročilé pak na 450,- Kč. Za vypracování individuálního cvičebního plánu zaplatíte 600,- Kč.

Vypracování individuálního jídelníčku na míru stojí 2000,- Kč.

SLUŽBY

V případě zájmu o služby můžete vyplnit dotazník

Můžete vybrat i více odpovědí